Back to All Events

Tibetan Healing Yoga & Mantras in Tartu, ESTONIA

  • Healing night Tartu Estonia (map)

Drukmo Gyal on Tiibeti Amdo piirkonnast sügavate vaimsete traditsioonidega perekonnast pärit kuuenda põlvkonna jogiini. Tema perekond järgib Tiibeti budismi neljast suuremast koolkonnast Nyingma õpetusliini, praktiseerides peamiselt Longchen Nyingthig’I ning Tiibeti traditsioonilise meditsiini peamiseks vaimsete praktikate õpetusliiniks olevat Yuthok Nyingthig’i. Yuthok Nyingthig’I õpetuste liinis on tema peamiseks õpetajaks tema enda kodukandist pärit Rahvusvahelise Traditsioonilise Meditsiini Akadeemia (IATTM) looja Dr. Nida Chenagtsang. Selle akadeemia harusid on maailmas üle 20 riigis, millest üks tegutseb aktiivselt ka Eestis.

2008. aastal alustas ta laulmisega ning õppis vanaisalt ja emalt, kuidas laulda mantraid. 2010 aastal osales ta rahvuslikul lauluvõistlusel nimega "Hua Er Duo Duo" ning valiti Hiina 40 parima laulja hulka. Sealt edasi pühendus imelise häälega neiu tõsisemalt laulmisele ning komponeeris laule väljendamaks oma tundeid selle maailma kohta, mida me kõik siin ühiselt jagame. Tema peamine eesmärk on arendada ja tutvustada Tiibeti kultuuri, kunsti, muusikat, vaimseid praktikaid.

Selles töötoas õpetab Drukmo meile Tiibeti jooga tervendavaid harjutusi ja mantraid, millega ma saame ise enda energiaid tasakaalustada ja tervist parandada.

Töötuba toimub Kastanimajas, Kastani 38 Tartu I korrus
24.okt kell 19.00-21.00

Osalustasu on ette registreerumisel ja ülekandega tasudes 20 eurot
Kohapeal tasudes 25 eurot

Palun registreeru sündmusele siin ja saad tasumise juhised:
https://goo.gl/forms/YZ0hEOl54mO4S6Wx1

Töötuba toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde!

Palun riietu kergelt, nii et sul on mõnus liikuda, võta kaasa joogamatt, joogiveepudel!

Loe Drukmo kohta juurde siit:
https://www.attmestonia.ee/opetajad/drukmo-ya/

http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meelerahu/tiibeti-jogiini-drukmo-gyali-onne-valemi-viis-elementi?id=75877083

http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/raamatud/tiibeti-jogiini-drukmo-gyal-dakini-mantrakontsert-kadrioru-kunstimuuseumis?id=82114919 

Lisainfo:
Margit Foht
tel 5126342

https://www.facebook.com/events/1719241211532566/