Back to All Events

Yuthok Ngodro Practice 7 day Retreat in Estonia


  • harjuma 2 Kaare Luige, Harju maakond, 75404 Estonia (map)

(See in English below)

Olete oodatud Yuthok Nyingthiki eelpraktika Ngöndro retriiti Drukmo Gya Dakiniga.
4-10. detsember 2018
Asukoht: Kaare 2, Luige, Harjumaa
Osavõtutasu: kuni 15. november €210; hiljem €250

Yuthok Nyingthik oli mõjukas Tiibeti arst 12. sajandil, kes koostas praktikakogumi: mantra, jooga ja kujustamine. Need harjutused aitavad tervendajaid, et nad saaksid säilitada ja arendada oma kaastunnet. 

https://www.sorig.net/sowa-rigpa/yuthok-nyingthig

Kuna tervendajad, arstid, patsiendid, õpetajad ja teised inimesed, kes puutuvad oma elus või töös kokku abivajajatega, näevad ja kogevad palju kannatust. Nad vajavad sellist vaimset treeningut, et paremini mõista ja luua positiivset ühendust väliste olukordadega, mis ilmnevad negatiivselt. 

See eralduslaager võib olla läbipõlemise või stressi ennetamiseks.
Selle 7-päevase retriidi jooksul saate rohkem teada oma keha, kõne ja meele kohta Tiibeti budistliku filosoofia valguses. 

Osalejaid on maksimum 12 inimest

Osalustasu kuni 15. november €210; hiljem €250
Raha kasutatakse kulude katmiseks ja Eesti Traditsioonilise Tiibeti Akadeemia keskuse Väluste renoveerimiseks

Osalustasu katab kogu ürituse: majutus, toitlustus 3 korda päevas (taimetoit), ööbimine madratsitel. Kaasa tuua madrats ja tekid-padjad.

Tasumine ülekandega. Selgituseks: NIMI, Yuthok Ngöndro

MTÜ Eesti Tiibeti Traditsioonilise Meditsiini Akadeemia
EE601010220215443222
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X

Küsimuste korral kirjutage: attmestonia@gmail.com või helistage 58866177

Õpetaja räägib inglise keeles, tõlge eesti keelde

Drukmo Gyal Dakini
On sündinud Kirde-Tiibetis Amdos Tiibeti joogide perekonnas, kus ta hakkas mantra ja meeleharjutustega tegelema juba lapseeas. 

2008. aastast on ta tegelenud mantralaulmisega. 2014. aasta alguses kolis ta Euroopasse, et töötada Rahvusvahelise Tiibeti Meditsiini Instituudis Sorig Khang International. See on üks suurimaid Tiibeti meditsiini akadeemiaid Läänes, selle asutaja on Dr Nida Chenagtsang. 

Läänes oleku ajal on ta avaldanud 5 Tiibeti tervendavate mantralaulude albumit koos erinevate muusikutega kõikjalt maailmast. Ta on reisinud üle 20 maal, andes kontserte, avalikke kõnesid, töötubasid, retriite ja kursusi joogast meditatsioonist ja Tiibeti välistest teraapiatest (massaaž, akupunktuur jne).

In English:

Drukmo Gyal Dakini bio:

Drukmo Gyal Dakini (འབྲུག་མོ་རྒྱལ ) was born in the Northeastern part of Tibet into a Tibetan yogi (Tib. སྔགས་པ Ngakpa) family where mantra and meditation were introduced at a young age. With support from the local Tibetan yogic community and family, she practiced mantras with traditional old melodies and sang publicly from 2008. She moved to Europe in early 2014 in order to work with Sorig Khang International - one of the biggest organization and academy of Traditional Tibetan Medicine in the west, which was found by Dr.Nida Chenagtsang, during her stay in the west, she produced 5 albums of Tibetan Healing mantras and chants with musicians from all over the world, she travelled to more than 20 countries to share concerts, public talks, workshops and courses on Healing mantras, yoga, meditation as well as External Therapies according to Traditional Tibetan Medicine. one of the focuses of all her activities is helping females to find equality, helping mothers&children to view each other with divinity and compassion through Tibetan Spiritual healing and Buddhist practices.

https://www.facebook.com/events/235303307140650/

Earlier Event: November 30
Tibetan Mantra Healing Level 1